ترجمه تخصصی متن و مقاله ISI – ترجمه کتاب ، پایان نامه ، استاندارد

ترجمه تخصصی

ترجمه تخصصی مقالات ISI – سفارش آنلاین ترجمه متون مقاله ، کتاب ، پایان نامه ، استاندارد های فنی و مهندسی بین المللی

 

 

دپارتمان ترجمه تخصصی ایران استاندارد ، انواع خدمات ترجمه عمومی و ترجمه تخصصی متون مختلف را به زبان های مختلف ارائه می نماید.

ترجمه انگلیسی به فارسی ، ترجمه فارسی به انگلیسی ، ترجمه مقالات ISI ، نگارش ویرایش و تالیف مقاله ISI برای چاپ در ژورنال ها Journal و یا ارائه به کنفرانس Conference Paper ، ترجمه کتاب و ایبوک تخصصی ، ترجمه متن و چکیده پایان نامه ، ترجمه متن استاندارد های علمی و صنعتی و …. از جمله خدمات این دپارتمان می باشد. 

 

در این صفحه می خوانید :

 

 

ترجمه تخصصی 

خدمات سفارش و ترجمه تخصصی متون توسط مترجم های مسلط و حرفه ای ایران استاندارد ارائه می گردد و در کلاس جهانی ارائه می شود. تمامی روند مراحل بصورت آنلاین انجام شده و با کیفیت تایپ بالا و هزینه اقتصادی در اختیار مشتری قرار می گیرد.

ترجمه تخصصی متون در زمینه های علوم پایه ، مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ،هنر ، حقوق ، اقتصاد ، فلسفه، تربیت بدنی و… و  زمینه های فنی و مهندسی کامپیوتر ، برق ، الکترونیک ، مهندسی صنایع ، مهندسی مکانیک ، مهندسی عمران ، معماری و شهرسازی ، کشاورزی و صنایع غذایی ، نفت گاز و پتروشیمی ، مواد ، معدن ، نساجی ، هوافضا ، و … و علوم پزشکی ، شیمی ، بیولوژی ، ژنتیک ، زیست شناسی و …  انجام می پذیرد.

توجه داشته باشید هیچ گار ترجمه ی ماشینی برخی از نرم افزار ها مانند Google Translate و یا سایت های ترجمه رایگان قابل مقایسه با ترجمه انسانی نمی باشد چرا که توان استخراج اصطلاحات علمی و تخصصی هر متن از هوش مصنوعی این نرم افزار ها خارج می باشد و لازمه ی ترجمه ی خوب این است که مترجم به موضوع متن تسلط کافی داشته باشد.

 

ترجمه عمومی

ترجمه ی عمومی از فارسی به انگلیسی ویا بالعکس ترجمه از متن ، عکس ، فیلم ، مقاله ، نشریات ، سایت ها ، نامه ها ، ایمیل ها و … را شامل می شود که متون دسته بندی شده در این بخش از هیچگونه اصطلاحات و کلمات علمی و تخصصی در ان استفاده نشده است.

استفاده از مترجمین مسلط و با تجربه ، ویراستاری حرفه ای ، تایپ مناسب و عاری از غلط های تایپی و نگارشی ، عدم نیاز به ویرایش و بازخوانی مجدد از ویژگی های دپارتمان ترجمه ایران استاندارد می باشد.

 

ترجمه انگلیسی به فارسی

زبان انگلیسی زبان علم است و محققان و صنعتگران برای بروزآوری دانش خود ملزم به برگرداندن متون علمی از انگلیسی به فارسی هستند.برای ترجمه متون از انگلیسی به فارسی دقت و تسلط مترجم و ویراستار بسیار مهم می باشد.

سفارش ترجمه فوری و آنلاین انگلیسی به فارسی از طریق ایران استاندارد امکانپذیر می باشد.

 

ترجمه فارسی به انگلیسی

ترجمه فارسی به انگلیسی متون دشواری های خاص خودرا دارد و تسلط بالایی را می طلبد چراکه عدم دقت در ترجمه و نگارش ممکن است انتقال صحیح معانی و منظور را دشوار سازد.

ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات پژوهشی isi ، ترجمه سایت ، مکاتبات و … را شامل می شود که می توانید متون خودرا برای ترجمه فوری و قیمت ارزان با کیفیت بالا برای ما ارسال نمایید.

 

ترجمه مقاله ISI

دانشجویان، اساتید و پژوهشگران ممکن است برای کاربردهای بسیاری نیازمند انجام ترجمه مقاله باشند. فعالیت‌هایی مانند نگارش پایان‌نامه، نگارش مقاله برای ارائه به کنفرانس‌ها، نگارش و چاپ مقاله در ژورنال‌های ISI و … همگی نیازمند درک و ترجمه مقالات هستند.

مقالات علمی (به‌خصوص مقالات علمی منتشر شده در ژورنال‌های ISI) دارای ساختار و نظم به‌خصوصی هستند.لازمه‌ی این‌که مترجم در امر ترجمه مقاله در چنین متونی توفیق یابد، این است که وی با رشته‌ی تخصصی مقاله به‌خوبی آشنا باشد. هم‌چنین وی می‌بایست از تبحر و تجربه‌ی کافی در زمینه‌ی ترجمه مقالات و متون انگلیسی/فارسی برخوردار باشد.

یکی دیگر از مهم‌ترین نیازهای دانشجویان، اساتید و پژوهشگران در حوزه‌ی ترجمه مقاله، ترجمه تخصصی آنلاین مقالات تالیف شده توسط ایشان از زبان فارسی به انگلیسی، جهت ارسال و چاپ در ژورنال‌های معتبر و درصورت امکان ژورنال‌های ISI است. حساسیت این امر بسیار بالا است، بدین دلیل که کیفیت ترجمه انجام شده می‌تواند سرنوشت رد یا پذیرش کار را رقم بزند.

برای سفارش ترجمه مقاله ISI میتوانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید و سفارش خودرا مطرح کنید تا پس از مشاوره تلفنی و تایید نهایی سفارش شما انجام پذیرد.

همچنین برای دریافت مقاله و یا مقالات ژورنالی / کنفرانسی مورد نظر خود می توانید به صفحه دانلود مقاله مراجعه نمایید.

 

ترجمه پروژه و پایان نامه

اگر برای انجام پروژه ها و پایان نامه های خود احتیاج به ترجمه تخصصی یا ترجمه عمومی دارید می توانید منابع مورد نیاز خودرا در اختیار مترجمین خبره ما قرارداده تا برای شما به انگلیسی / فارسی برگردانند. همچنین یکی از پیشنیاز های نگارش پایان نامه مطالعه مقالات منتشر شده در آن زمینه است که این مقالات و ترجمه آنها در ایران استاندارد قابل تهیه می باشد.

برای دانلود متن کامل پایان نامه های مورد نظر خود از میان پایان نامه های رایگان و اپن اکسس و یا پایان نامه های پروکوئست می توانید به صفحه دانلود پایان نامه مراجعه نمایید .

 

ترجمه فارسی متن استاندارد ها

اهمیت استفاده از استاندارد های فنی و مهندسی بین المللی در صنعت رو به رشد میهن عزیزمان بر هیچکس پوشیده نیست. زبان اصلی این مدارک بعضا انگلیسی یا فرانسوی می باشد که با سرویس ترجمه استاندارد های فنی و مهندسی ایران استاندارد می توانید متن کامل فارسی این مدارک و اسناد را بصورت دقیق و تخصصی دریافت نمایید.

تمامی این اسناد و مدارک بصورت نسخه ی اصلی و بدون تغییرات را می توانید از صفحه دانلود استاندارد سفارش دهید و درصورت نیاز ترجمه ی تخصصی استاندارد های صنعتی را دریافت نمایید.

 

ترجمه کتاب و ایبوک تخصصی

ترجمه کتاب های تخصصی و ایبوک ها در زمینه های مختلف از زبان انگلیسی به فارسی یا بالعکس صورت می پذیرد.به دلیل نیاز به دقت بالای مترجمین می توان ترجمه را بصورت بخش بخش و یا یک کتاب را به چند مترجم سپرد.

برای ارسال سفارشات خود در زمینه ترجمه کتاب می توانید مشخصات کتاب و ایبوک مورد نظر را ارسال نمایید تا پس از بررسی کارشناسان ، هزینه تهیه و مدت زمان لازم به شما اعلام گردد.

همچنین کتاب ها و ایبوک های تخصصی مورد نظر خودرا می توانید از صفحه دانلود کتاب دریافت نمایید.

 

ترجمه از دیگر زبان ها

کارشناسان و مترجمین زبده ی ایران استاندارد با تسلط و تخصص خود در زمینه های مختلف و زبان های مختلف آماده ی دریافت ترجمه از زبان های غیر از انگلیسی نیز می باشند.برای این منظور سفارشات خودرا ارسال نمایید تا نتیجه نهایی به شما اطلاع داده شود.

 

کیفیت تایپ و ترجمه نهایی

تصور غالب افراد این است که ترجمه برای کسی که به زبان انگلیسی تسلط دارد کاری ساده است. امّا به‌هیچ عنوان نمی‌توان فردی را که در خواندن و نوشتن متون انگلیسی تبحر دارد، مترجم خوبی دانست. در حقیقت امر ترجمه، فرایندی کاملاً تخصصی و پیچیده است که نیاز به تجربه‌ی بسیار زیاد مترجم دارد. ارائه‌ی ترجمه‌ی صحیح و روان یکی از مشکلات اساسی در ترجمه تخصصی متون محسوب می‌شود.  این مشکل زمانی که متن ترجمه تخصصی باشد دوچندان خواهد شد چرا که مترجم علاوه بر تسلط به هر دو زبان مبداء و مقصد، می‌بایست به موضوعات تخصصی آشنایی داشته باشد و توانایی درک محتوای متن انگلیسی را داشته باشد تا در ترجمه‌ی محتوا دچار مشکل نگردد. این امر برای عمده مترجمین عمومی کاری است بس دشوار. از دیگر سوی، یافتن واژه‌های معادل برای اصطلاحات تخصصی انگلیسی نیازمند داشتن دانش گسترده در مورد اصطلاحات تخصصی هر رشته می‌باشد.

 

  • انجام سفارشات ترجمه متن در اسرع وقت بصورت ترجمه فوری
  • انجام کلیه مراحل بصورت سفارش ترجمه آنلاین
  • استفاده از مترجمین حرفه ای و با تسلط به موضوعات تخصصی
  • ارزیابی کیفی سفارشات قبل از تحویل از لحاظ غلط های نگارشی و ویراستاری و ایرادات فنی
  • ارسال سفارشات با کیفیت بالا در فرمت های درخواستی 
  • هزینه های بسیار مناسب و اقتصادی نسبت به سایر مترجمین

 

از اصول کاری بارز در دپارتمان ترجمه ایران استاندارد می باشد.

 

قیمت ترجمه متون تخصصی

قیمت و هزینه ترجمه تخصصی متون و یا منابع مورد نیاز ، پس از تماس با کارشناسان ما و مشخص شدن نیاز ها و کیفیت مورد نظر شما به شما اعلام می گردد.

 

سفارش ترجمه تخصصی

برای ارسال سفارش و یا مشاوره با ما تماس بگیرید. همکاران ما پاسخ گوی شما هستند.

 

مشاوره فروش و پشتیبانی فنی : ۹۰۰۹-۹۱۳-۰۹۳۹

ایمیل : Info @ IrStandard . com

فـرم سـفـارش

 

فرم سفارش

پس از بررسی توضیحات و انتخاب سرویس مورد نظر ، فرم درخواست را پرنمایید تا به شما از طريق ايميل اطلاع دهيم. سپس از طريق فرم پرداخت آنلاين هزينه سرويس مورد نظر را پرداخت و با مشخصات کامل ارسال نماييد تا در کوتاهترين زمان سرويس مورد نظر براي شما ارسال گردد.

پس از اطلاع از قیمت ها و انتخاب سرویس ها می توانید هزینه ی آن را به یکی از شماره حساب های ما واریز نمایید یا از طریق فرم پرداخت آنلاین سایت اقدام نمایید.

 

btn_service1

نام شما (الزامی)

آدرس پست الکترونیکی شما (الزامی)

شماره تماس شما (الزامی)

لیست موارد درخواستی

توضیحات شما

اطلاعات واریز (درصورت واریز وجه)

سوال امنیتی