تشخیص و بررسی سرقت ادبی مقاله با iThenticate

بررسی سرقت ادبی مقالات با نرم افزار iThenticate

تشخیص سرقت علمی و رفع همپوشانی با نرم افزار سایت ithenticate.com

 

iThenticate معروف ترین و کاربردی ترین سایت تشخیص سرقت ادبی مقاله و نرم افزار همانندجو در جهان می باشد که با دسترسی به بيش از ۴۳،۰۰۰،۰۰۰،۰۰۰ صفحه وب و ۱۲۲،۰۰۰،۰۰۰ محتواي اطلاعاتي، از جمله افزون بر ۳۸،۰۰۰،۰۰۰ اثر منتشرشده از بيش از ۳۰۰ انتشارات علمي كه عضو Cross Check هستند ، آثار پژوهشگران را قبل از ارسال برای داوری و چاپ در ژورنال های معتبر بین المللی بررسی سرقت ادبی مقاله می نماید. Cross Check یا Crossref نیز توسط این سایت مشخص می گردد.

 

نرم افزار iThenticate ، به گونه­ اي طراحي شده است كه پيش از انتشار اثر، اصالت متن را تشخيص داده و در مرحله پيش­نويسي مقاله، اطمينان لازم را در خصوص عدم سرقت ادبي و میزان همپوشانی به آگاهي مي­رساند. سایت iThenticate در تشخيص سرقت علمی و فناوري جلوگيري از دست‌بُرد علمي، با همكاري بيش از ۳۱۰۸ مؤسسه آموزشي و انتشاراتي علمي، در سرتاسر جهان، به صورت حرفه­ اي طراحي شده است. سرقت ادبی چیست ؟

 

ارائه گزارش سرقت ادبی در اين نرم افزار، به همراه نمايش مستندات مي ­باشد. پس از دریافت ریپورت نهایی می توانید متن مقاله خودرا رفع سرقت علمی نمایید و از عدم ریجکت شدن مقاله خود اطمینان حاصل کنید.

 

نمونه ای از ریپورت نهایی این نرم افزار را در ادامه مشاهده می کنید :

 

 

از جمله ناشران تخصصي اين نرم افزار، مي­توان به موارد زیر اشاره کرد :

  • اشپرينگر Springer
  • ابسكو Ebsco
  • الزويرElsevier
  • پروكوئيست Proquest
  • آي تريپل اي Institute of Electrical and Electronics Engineers: IEEE
  • وايلي Wiley

 

مراحل استفاده از سایت ithenticate :

  • آپلود مقاله در نرم افزار
  • استخراج نتایج و تخمین درصد تشابهات
  • بررسی تشابهات و ارسال آن به نویسنده
  • تصمیم گیری در خصوص موارد مشکوک یا درصد بالا، بر اساس قوانین اخلاق در نشر (COPE)

 

استفاده از نرم افزار ها و سایت های رایگان به هیچ وجه برای بررسی سرقت ادبی مقالات پیشنهاد نمی شود.چرا که این وبسایت ها به دلیل نداشتن دیتابیس قوی فقط مقالات شما را با فضای مجازی رایگان بررسی خواهند کرد که دیتابیس و پایگاه داده این نرم افزار ها عملا بروز و اپدیت نمی باشند به همین دلیل نرم افزار قادر نخواهد بود درصد سرقت ادبی مقاله را دقیقا مشخص کند. بررسی سرقت ادبی مقاله با ithenticate امکانات متفاوتی را در اختیار شما قرار می دهد.

 

تعرفه ی خدمات این سایت در این صفحه مشخص است . ملاحظه می نمایید که هزینه ی استفاده از خدمات این پایگاه برای کاربران ایرانی بسیار سنگین می باشد.بعلاوه کشور عزیزمان ایران از جانب سایت تشخیص سرقت ادبی ithenticate تحریم می باشد. اما ایران استاندارد با خرید اکانت ithenticate  و دسترسی حجمی به این نرم افزار خدمات این سایت را با هزینه ای بسیار به صرفه تر برای کاربران گرامی ارائه می نماید.

 

برای بررسی سرقت ادبی مقاله با آیتنتیکیت می توانید مقاله خودرا برای ما ارسال نمایید تا در این نرم افزار بررسی شده و ریپورت نهایی برای شما ارسال گردد.

تمامی فایل های اسکن شده توسط ما به هیچ عنوان ذخیره نمی شوند و از سیستم ها حذف می گردند.حتی پس از بررسی ، توسط سرویس های مشابه بعنوان سرقت ادبی شناخته نخواهند شد.

وبسایت ایران استاندارد به پشتوانه سابقه خدمات خود این ضمانت را به تمامی کاربران می دهد که حریم خصوصی مقالات و فایل های ارسالی حفظ شده و شرکت ما موظف به تامین امنیت و حفاظت از تمامی مدارک ارسالی می باشد.

 

اکانت سایت iThenticate 

امکان خرید اکانت نرم افزار ithenticate بصورت مستقیم فراهم می باشد که شما می توانید تعداد زیادی از مقالات مورد نظر خودرا با این اکانت بررسی نمایید.

بعلاوه برای مراکز علمی و تحقیقاتی شرایطی در نظر گرفته شده که بتوانند با دسترسی به این سایت از خدمات این نرم افزار بهره مند شوند.

 

 

 

برای ارسال سفارش و یا مشاوره و اطلاع یافتن از هزینه ها و شرایط با ما تماس بگیرید. همکاران ما پاسخ گوی شما هستند.

 

مشاوره فروش و پشتیبانی فنی : ۹۰۰۹-۹۱۳-۰۹۳۹

ایمیل : Info @ IrStandard . com

فـرم سـفـارش

فرم سفارش

پس از بررسی توضیحات و انتخاب سرویس مورد نظر ، فرم درخواست را پرنمایید تا به شما از طريق ايميل اطلاع دهيم. سپس از طريق فرم پرداخت آنلاين هزينه سرويس مورد نظر را پرداخت و با مشخصات کامل ارسال نماييد تا در کوتاهترين زمان سرويس مورد نظر براي شما ارسال گردد.

پس از اطلاع از قیمت ها و انتخاب سرویس ها می توانید هزینه ی آن را به یکی از شماره حساب های ما واریز نمایید یا از طریق فرم پرداخت آنلاین سایت اقدام نمایید.

 

btn_service1

نام شما (الزامی)

آدرس پست الکترونیکی شما (الزامی)

شماره تماس شما (الزامی)

لیست موارد درخواستی

توضیحات شما

اطلاعات واریز (درصورت واریز وجه)

سوال امنیتی