دانلود پایان نامه – متن کامل پایان نامه های خارجی

دانلود پایان نامه

دانلود متن کامل پایان نامه های خارجی ، کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی

دانلود پایان نامه های رایگان و پایان نامه های پروکوئست Proquest Dissertations and Theses

 

 

برای دانلود پایان نامه با ما همراه باشید …

 

در این صفحه می خوانید :

 

پایان نامه یا تز چیست ؟

پایان‌نامه یا تز یا رساله نوشتاری است که دانشجویان در موضوعی خاص مربوط به رشتهٔ تحصیلی خود، برای دریافت مدرک تحصیلی می‌نویسند. در پایان‌نامهٔ دانشجویان موضوع یا سؤالی را بررسی کرده و از راه تجزیه و تحلیل و یا تجارب عملی و یا آزمایشی به آن پاسخ می‌دهند. به بیان دیگر پایان‌نامه شامل استدلال موضوعی، ارائهٔ پژوهشی تجربی، حاصل کارآموزی و یا عصاره‌ای از درس‌های آموخته‌شده در دوران تحصیلی دانشجوست که با راهنمایی اساتید نگارش و تدوین می‌شود. ویکی پدیا

 

دانلود پایان نامه های رایگان

برخی از مراکز علمی و دانشگاه ها پایان نامه های منتشر شده ی خودرا بصورت رایگان برای دانلود قرار داده اند. شما می توانید در این سایت به این پایان نامه ها دسترسی داشته باشید :

https://oatd.org/

 

دانلود پایان نامه پروکوئست Proquest

پروکوئست Proquest پایگاهی است که در زمینه های متنوع علمی فعالیت می کنید. در این پایگاه متن کامل Full text و چکیده Abstracts پایان نامه های گوناگون در زمینه های مختلف و متنوع علمی از سرتاسر دنیا موجود می باشد. بیش از ۲ میلیون پایان نامه برای فروش و دانلود در این سایت قرار گرفته است.

Proquest Dissertations and Theses

 

سفارش پایان نامه

برای دانلود پایان نامه مورد نظر خود می توانید مشخصات کامل آن را برای ما ارسال نمایید تا پس از بررسی اطلاعات کلی به همراه هزینه برای شما ارسال خواهد شد که بتوانید با بررسی  قیمت و کیفیت نیاز خودرا برطرف نمایید و پس از تایید نهایی ، برای شما در اسرع وقت تهیه و ارسال می گردد.

 

مشاوره فروش و پشتیبانی فنی : ۹۰۰۹-۹۱۳-۰۹۳۹

ایمیل : Info @ IrStandard . com

فـرم سـفـارش

فرم سفارش

پس از بررسی توضیحات و انتخاب سرویس مورد نظر ، فرم درخواست را پرنمایید تا به شما از طريق ايميل اطلاع دهيم. سپس از طريق فرم پرداخت آنلاين هزينه سرويس مورد نظر را پرداخت و با مشخصات کامل ارسال نماييد تا در کوتاهترين زمان سرويس مورد نظر براي شما ارسال گردد.

پس از اطلاع از قیمت ها و انتخاب سرویس ها می توانید هزینه ی آن را به یکی از شماره حساب های ما واریز نمایید یا از طریق فرم پرداخت آنلاین سایت اقدام نمایید.

 

btn_service1

نام شما (الزامی)

آدرس پست الکترونیکی شما (الزامی)

شماره تماس شما (الزامی)

لیست موارد درخواستی

توضیحات شما

اطلاعات واریز (درصورت واریز وجه)

سوال امنیتی