دانلود کتاب از آمازون Amazon و گوگل بوک Google Books

فروش و دانلود کتاب های آمازون و گوگل بوکس – Amazon / Google Books

دانلود رایگان کتاب از آمازون و گوگل بوکس با ISBN

دسترسی به کلیه ی کتاب های نایاب لاتین و زبان اصلی ازکلیه انتشارات بین المللی ، بصورت نسخه ی پی دی اف PDF و نسخه ی چاپی اصلی

 

  • تهیه ی کتاب های نایاب با کیفیت اصلی و بدون تغییرات ودخل و تصرف
  • تهیه ی نسخه ی اصلی بصورت PDF بدون قفل و قابل کپی و پرینت و سرچ
  • هزینه ی تمام شده ی بسیار بصرفه نسبت به قیمت های اصلی درج شده درون انتشارات اصلی

 

فروش و دانلود کتب تخصصی نایاب 

با پشتوانه ی بانک اطلاعاتی قدرتمند سایت ایران استاندارد ، دسترسی به بیش از ۵ میلیون کتاب الکترونیکی ازهزاران ناشر معتبر بین المللی فراهم می باشد.

میتوانید کلیه ی کتاب های مدنظرخودرا برای ما ارسال نمایید تا پس از بررسی وضعیت موجودی به شما اعلام قیمت گردد.هزینه ی تهیه هر کتاب متفاوت می باشد.

 

فروش و دانلود کتاب از سایت آمازون Amazon

اکثر کتاب های تخصصی و غیر تخصصی موجود درفروشگاه آمازون ازجانب ما قابل تهیه می باشند. برای بررسی موجودی و آگاهی ازهزینه ی دانلود کتاب از Amazon کافیست تا مشخصات کامل کتاب را اعم ازنام کتاب ، نویسنده ، سال انتشار ، ناشر ، شناسه ISBN  و لینک آمازون آن را در اختیار ما قرار دهید تا بررسی و اطلاع داده شود.

 

فروش و دانلود کتاب های گوگل بوکس Google Books

درصد بالایی از کتب قرار گرفته بر روی گوگل بوکس توسط تیم ماقابل تهیه می باشد. برای دانلود کتاب از گوگل بوکس Google Books کافیست مشخصات کامل کتاب درخواستی را ارسال بفرمایید تا بررسی و اطلاع داده شود.

 

برای بررسی موجود بودن کتب درخواستی و اعلام هزینه ، مشخصات کامل کتاب های درخواستی خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال نمایید

در مدت زمان کوتاهی سفارش شما بررسی شده و تمامی اطلاعات و جزییات به اطلاع شما خواهد رسید

 

مشاوره فروش و پشتیبانی : ۹۰۰۹-۹۱۳-۰۹۳۹

 

ایمیل پشتیبانی : Info @ IrStandard . Com

 

همین الان سفارش خودرا ثبت نمایید !

 

فرم سفارش

پس از بررسی توضیحات و انتخاب سرویس مورد نظر ، فرم درخواست را پرنمایید تا به شما از طريق ايميل اطلاع دهيم. سپس از طريق فرم پرداخت آنلاين هزينه سرويس مورد نظر را پرداخت و با مشخصات کامل ارسال نماييد تا در کوتاهترين زمان سرويس مورد نظر براي شما ارسال گردد.

پس از اطلاع از قیمت ها و انتخاب سرویس ها می توانید هزینه ی آن را به یکی از شماره حساب های ما واریز نمایید یا از طریق فرم پرداخت آنلاین سایت اقدام نمایید.

 

btn_service1

نام شما (الزامی)

آدرس پست الکترونیکی شما (الزامی)

شماره تماس شما (الزامی)

لیست موارد درخواستی

توضیحات شما

اطلاعات واریز (درصورت واریز وجه)

سوال امنیتی