یوزرنیم و پسورد دانشگاه ها و اکانت سایت های علمی معتبر

یوزرنیم و پسورد دانشگاه ها و پایگاه های علمی معتبر 

فروش پسورد دانشگاه های معتبر بین المللی 

خرید اکانت سایت های علمی و پایگاه های معتبر جهانی

dri_login

در IrStandard شما می توانید یوزرنیم و پسورد های اختصاصی از اکانت دانشگاه های معتبر دنیا را تهیه و خود بدون محدودیت به دانلود منابع علمی مورد نیاز بپردازید !

 

در این صفحه می خوانید :


 

 

پسورد دانشگاه ها 

برای دسترسی نامحدود به منابع علمی پایگاه های مختلف یک دانشگاه و دانلود ایبوک ، ژورنال ، مقاله ، پایان نامه ، استاندارد و … شما نیاز به یوزرنیم و پسورد از دانشگاه مربوطه دارید.هدف ما تعیین دسترسی دانشجویان و اساتید محترم به این منابع بدون محدودیت و مشکلات خاص می باشد. 

یوزرنیم و پسورد های اختصاصی هر دانشگاه از طریق IrStandard قابل تهیه است و شما می توانید با خرید اکانت به کلیه منابع دسترسی داشته باشید

در این اکانت ها نام دانشگاه و پایگاه های علمی (دیتا بیس) قابل دسترسی مشخص می باشند و دارای سطح دسترسی بالا و ویژه ای هستند و برای دانلود از پایگاه های علمی مانند Sciencedirect ، Springer ، Knovel و …  می باشند.

 

فروش یوزرنیم و پسورد اکانت دانشگاه های :

Arkansas , Glasgow , Arizona , Boston , MIT , UBC , Alberta , Harvard , Monash , Aukland , Berkley , Berlin , Boun , Brunel , Bradford , Calagary , Cambridge , Chicago , Edinburgh , Manchester , Mcgill , Michigan , NTU , Newyork , Sandiego , Melbourne , Tennessee , Georgia , Iowa , Utah , Florida , Ottawa , PolyU , Queens , Ryerson , Stanford , Sydney , UTexas , Toronto , UMB , Liverpool , UNSW , UWS , Yale , …

و هر دانشگاهی که نیاز داشته باشید !

 

اکانت سایت های علمی معتبر

برای دسترسی مستقیم به پایگاه مد نظر شما راه حل مفیدی ارائه داده ایم ! شما با تهیه اکانت های تهیه شده می توانید مستقیما از پایگاه مد نظر خود بدون محدودیت استفاده نمایید.

 

فروش اکانت پایگاه های علمی معتبر :

Ieeeexplore , Sciencedirect, Springerlink, ISI Web of Knowledge , ASCE , Acs , Iopscience, RSC(Royal Society of Chemistry) , ASME , Wiley , Scopus , AIP , APS , Tyalor and Francis , Emerald , ACM Digital Library , Pubmed , Proquest , EBSCOhost , Oxford , Sage , Jstor , ovid , …

و هر پایگاهی که مدنظر شماست !

 


مزیت های خرید از IrStandard :

 

 •  دریافت پسورد دانشگاه ها از منابع خارجی بدون روش های غیرقانونی و هک و …
 •   دسترسی مناسب و حداکثر به منابع علمی و پایگاه های معتبر به طور مستقیم و بدون دردسر 
 •   بدون محدودیت در دانلود از نظر حجم و تعداد مقاله یا کتاب
 •   تحویل سریع سفارشات در اسرع وقت
 •   پشتیبانی فنی به صورت ۲۴ ساعته از طریق تلفن و ایمیل شرکت
 •   فروش اکانت به صورت اختصاصی مخصوص شما ، نه به صورت اشتراکی بین چند نفر
 •   ضمانت اکانت ها تا یک ماه بصورتی که در صورت بروز هرگونه مشکل تعویض می گردند

 

عمر مفید اکانت ها :

 

 • عمر مفید اکانت ها از چند روز تا چند ماه می باشد و تا زمانی که استفاده بیش از حد و یا سیستماتیک از آنها نشود پابرجا باقی می مانند.

 

پشتیبانی و ضمانت :

 

 • پشتیبانی تیم ما از هر اکانت به مدت یک ماه می باشد بصورتی که در صورت بروز هرگونه مشکل در این مدت تعویض می گردند. بعد از گذشت یک ماه از تاریخ ارسال ، درصورت بروز مشکل و یا سوختن اکانت ها ، برای تمدید مجدد اکانت می بایست دوباره اقدام نمایید.

 

سطح دسترسی اکانت ها :

 

 • هیچ اکانتی دارای دسترسی فول و مدت زمان دائمی نمی باشد.اکانت های ارسالی دارای دسترسی حداکثری و طول عمر بالا می باشد.

 

هزینه ی تهیه و رجیستر :

 

 • هزینه ی تهیه اکانت ها بسته به میزان دسترسی و شرایط تهیه و رجیستر و همچنین شرایط استفاده متفاوت می باشد. 

 

معرفی مختصر نحوه ی استفاده :

 

 • اکانت های EZ Proxy

لاگین و استفاده از این اکانت ها باید با یک آی پی غیر ایرانی به علت حساسیت دانشگاه ها صورت بپذیرد. شما از طریق یک لینک وارد پایگاه ها می شوید و استفاده می نمایید و پس از استفاده ، از سایت خارج می شوید.برای استفاده از این اکانت ها نیاز به اعمال تنظیمات خاصی ندارید.

 

 • اکانت های MD Proxy

برای استفاده از این متد شما می بایست تنظیمات پروکسی مرورگر خودرا طبق شرایط دانشگاه تغییر دهید. با اعمال این تنظیمات آی پی شما به آی پی پردیس دانشگاه تغییر یافته و شما می توانید از پایگاه ها استفاده نمایید.برای اعمال تنظیمات نیاز به آی پی ، پورت و یوزرنیم و پسورد دارید که برای شما ارسال می گردد. اعمال تنظیمات برای هر مرورگری متفاوت است.

 

 • اکانت های  V*P*N

هر دانشگاه معمولا از یک نرم افزار برای تغییر آی پی کاربران خود استفاده می کند. با دانلود و نصب این نرم افزار با یوزرنیم و پسوردی که برای شما ارسال می گردد آی پی شما به آی پی دانشگاه مورد نظر تغییر یافته و شما می توانید از پایگاه ها استفاده نمایید.نرم افزار های مختلفی برای این مدل اکانت ها ارائه شده که می توان Cisco anyconnect ، OpenV*P*N ، Pulse Secure و … را نام برد.

 

سفارش اکانت :

 

برای دریافت یوزرنیم و پسورد اکانت مدنظر خود کافیست مشخصات پایگاه و یا دانشگاه مدنظر خودرا برای ما ارسال نمایید ، پس از ارسال درخواست هزینه و اطلاعات کلی به همراه هزینه برای شما ارسال خواهد شد که بتوانید با بررسی  قیمت و کیفیت نیاز خودرا برطرف نمایید و پس از تایید نهایی ، برای شما بین چند ساعت تا حداکثر ۲ روز کاری تهیه و ارسال می گردد.

 

مشاوره فروش و پشتیبانی فنی : ۹۰۰۹-۹۱۳-۰۹۳۹

ایمیل : Info @ IrStandard . com

فـرم سـفـارش

فرم سفارش

پس از بررسی توضیحات و انتخاب سرویس مورد نظر ، فرم درخواست را پرنمایید تا به شما از طريق ايميل اطلاع دهيم. سپس از طريق فرم پرداخت آنلاين هزينه سرويس مورد نظر را پرداخت و با مشخصات کامل ارسال نماييد تا در کوتاهترين زمان سرويس مورد نظر براي شما ارسال گردد.

پس از اطلاع از قیمت ها و انتخاب سرویس ها می توانید هزینه ی آن را به یکی از شماره حساب های ما واریز نمایید یا از طریق فرم پرداخت آنلاین سایت اقدام نمایید.

 

btn_service1

نام شما (الزامی)

آدرس پست الکترونیکی شما (الزامی)

شماره تماس شما (الزامی)

لیست موارد درخواستی

توضیحات شما

اطلاعات واریز (درصورت واریز وجه)

سوال امنیتی